Он-лайн запись (Оболонь) Он-лайн запись (П. Борщаговка)

м. Київ, пр. Гер. Сталінграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00

c. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Шкільна, 22Б, офіс 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

Твоя персональна стоматологія

Напрямки

  • Главная страница
Відгуки

Олена, otzyvua.net

Одна з найкращих стоматологій Києва!!
Я давно шукала як то кажуть “свого” лікаря. Звернулася в Віліду, тому що працюю поруч (Героїв Сталінграда, 6). Ольга Юріївна просто спасла мої зуби, які інші лікарі порекомендували видалити і далі на імплантацію. Імпланти, звичайно, це добре, але коли свої зуби можуть прослужити ще років 10, то чого б і ні. Дуже вдячна лікарю і буду всім її радити. Дівчата на рецепції дуже чудові.

Вікторія, https://zoon.com.ua

Тепер я усміхаюся дуже широко, адже я завдячую своїй посмішці лікарю Воленку Михайлу Василійовичу. Я боялася ставити вініри, але моя робота вимагала гарного вигляду. Він зробив все ідеально! Нікому не кажу, що у мене вініри, всі думають, що свої зуби такі рівні та білі. Красота! Лікар з великим досвідом і високим професійним підходом. Я дуже задоволена і рекомендую його кожному.

Оксана, http://hnb.com.ua

Чудова клініка на Оболоні - Віліда! Вилікували зубчик швидко і без болю. Пломба виглядає гарно, не відрізнити від власних зубів. Хочу відмітити доброзичливість персоналу, після Вас я весь день була в гарному настрої. Якщо виникне необхідність, то я напевно що повернуся у Віліду знову. Всім рекомендую.

Вікторія, www.dentist-club.com.ua

Всією сім’єю лікуємося у лікаря Тищенко Вікторії - супер підхід до дітей. Мої діти з задоволенням ідуть до неї на прийом і навіть якщо лікуватися проходжу тільки я, вони теж просять лікаря оглянути їх зубки. Вікторія Олександрівна, велике Вам дякую. На оболоні це найкраща стоматологія та найкращий лікар.

 

Сімейна стоматологія в Києві

Всі люди знають наскільки важливо стежити за здоров'ям своїх зубів, так як вони є однією з головних складових людського організму, а крім цього від здоров'я зубів залежить здоров'я багатьох інших людських органів. В даному світлі сімейна стоматологія в Києві - це кращий вибір для того, щоб якісно доглядати за своїми зубами, вчасно виявляти наявні проблеми і якісно проводити лікування зубів будь-якої складності.

Послуги стоматолога в Києві

Сімейна стоматологія «ВІЛІДА» допоможе вам вирішити будь-які проблеми з вашими зубами, серед наших послуг: реставрація та нарощування зубів, імплантація і протезування зубів, установка коронки, професійна чистка та відбілювання зубів, а також дитяча стоматологія. Ви можете бути впевнені, що в будь-якому випадку ми постараємося зберегти ваш зуб, а видалення зуба ми рекомендуємо лише в тому випадку, якщо врятувати його вже напевно не вдасться. Виняток може становити лише видалення зуба мудрості, ціна на цю послугу не висока, а при неправильному зростанні зубів мудрості, це може створити подальші проблеми з прикусом, а також зміщення зубів, що може зіпсувати вашу посмішку. При цьому ціни на стоматологічні послуги в Києві наша сімейна стоматологія завжди підтримує на демократичному, доступному для наших клієнтів рівні.

Сучасна стоматологія працює без вихідних!

Якщо вам потрібна стоматологія в Києві без вихідних - сміливо звертайтеся до нас, так як, з огляду на ваші потреби і цінуючи ваш вільний час, ми працюємо для вас кожен день! Якщо вам потрібно поставити вініри, провести відбілювання зубів в Києві або ж вас просто мучить зубний біль, ми завжди раді надати вам професійну стоматологічну допомогу, так як наша зубна клініка в Києві спеціалізується на повному спектрі стоматологічних послуг. У нашому штаті завжди є стоматолог ортопед і стоматолог хірург, які вирішать будь-яку вашу проблему з зубами!

Стоматологічна клініка «ВІЛІДА» може надати послуги для всієї вашої сім'ї, як для дорослих, так і для дітей, тому якщо вам потрібен хороший дитячий стоматолог в Києві вам не доведеться шукати іншу стоматологію для цих цілей.

Стоматологические клиники
Клиника на Оболони:
г. Киев, просп. Героев Сталинграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00
Клиника на Борщаговке:
с. Петропавловская Борщаговка,
ул. Школьная, 22Б, офис 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

Сайт разработал