Он-лайн запись (Оболонь) Он-лайн запись (П. Борщаговка)

просп. Героїв Сталінграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00

c. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Шкільна, 22Б, офіс 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

woman-patient-dentist_1303-9355.jpg

Як вибрати клініку для лікування: ключові критерії

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Кожен день все більше стоматологічних клінік пропонують незамінні і інноваційні послуги своїх фахівців в самому різному ціновому сегменті. Але як непідготовленому пацієнтові визначитися з вибором установи, де він буде проходити лікування? На жаль, випадки медичних помилок не є рідкістю, тому будь-який пацієнт хоче, щоб його обслуговував досвідчений фахівець в сучасній клініці. Адже в разі некомпетентності стоматолога людина ризикує втратити не тільки багато грошей, але і своє здоров'я. Стоматологія на Оболоні «ViLiDa» розповість вам, як правильно вибрати клініку і не помилитися.


Чому потрібно приділити увагу при виборі клініки?


У будь-якій стоматологічній клініці першим, кого зустрічає пацієнт, є адміністратор. Вкрай важливо звернути увагу на те, наскільки грамотно проводиться первинна консультація. Незважаючи на те, що у адміністратора немає медичної освіти, він повинен розбиратися в ключових моментах спеціалізації клініки і знати відповіді на актуальні питання. Спілкування з пацієнтом повинно бути ввічливим, ненастирливим і коректним - якщо вас з порогу відправляють на консультацію до стоматолога, це свідчить про некомпетентність адміністратора.

Спектр послуг стоматологічних клінік настільки широкий, що людина може легко в них заплутатися. У хорошою фаховою клініці стоматолог завжди готовий проконсультувати пацієнта і ознайомити його з плюсами і мінусами тих чи інших методів лікування. Відмінним показником якості клініки вважається, коли лікар пропонує скласти план лікування, озвучує приблизну вартість лікування зубів, а також визначає, скільки часу буде потрібно для досягнення бажаних результатів.

Вкрай важливо відзначити, чи робить клініка повний спектр стоматологічної допомоги. Коли в установі працюють фахівці всіх напрямків, у пацієнта з'являється безліч варіантів лікування, з яких можна вибрати найбільш оптимальний на основі існуючої проблеми. Сучасна хороша клініка не ставить пацієнта в обмежені рамки.
Не можна ігнорувати зростання показників захворюваності на ВІЛ-інфекцію, гепатит та іншими небезпечними інфекційними хворобами. В ході лікування пацієнт повинен бути повністю впевнений в тому, що в обраній клініці йому не загрожує зараження. Тому вкрай важливо перевірити, як клініка здійснює стерилізацію інструментів і дезінфекцію в приміщенні. Оцінити це на перший погляд можна, звернувши увагу на одноразові витратні матеріали, такі як бахіли, маски, рукавички, пелюшки, на те, розкриваються чи при пацієнті пакети зі стоматологічним інструментом, оснащені чи кабінети стерилізаційними шафами і бактерицидними лампами. Особливо цьому приділяється увага в період коронавирусной пандемії.

Ознаки гарної стоматологічної клініки, якій можна довіряти
Клініка, в якій ви сміливо можете проходити лікування, має:
• Сертифікати, ліцензію і супроводжуючі документи, що дозволяють здійснювати стоматологічне лікування на території України;
• Красиве, чисте і приємне для знаходження всередині приміщення;
• Штат досвідчених фахівців, всю необхідну інформацію про яких можна легко знайти на сайті або інформаційному стенді безпосередньо в самій клініці;
• Встановлений графік роботи з попереднім записом на консультацію / прийом до потрібного лікаря;
• Графік санітарної обробки і дезінфекції кабінетів, службових приміщень, туалетних кімнат на видному для пацієнтів місці;
• Сучасне стоматологічне обладнання та меблі;
• Реальні позитивні відгуки на незалежних джерелах в мережі, а також позитивні відгуки близького кола знайомих;
• Повну прозорість всіх послуг і бездоганну репутацію лікарів;
• Кваліфікований і доброзичливий персонал (адміністратори, прибиральники, помічники);
• Активні наповнені корисною інформацією акаунти в соціальних мережах, власний сайт.
В одній клініці можуть працювати десятки фахівців. Однак, якою б перспективною і хорошою вона не була б, багато в чому результат лікування буде залежати від стоматолога. Якщо вам потрібен хороший стоматолог в Києві з професійним і уважним підходом до пацієнта, а також чудовою репутацією - звертайтеся в клініку «ViLiDa», де підбору лікарів приділяється ключова увага. Ми пишаємося нашим високопрофесійним колективом і гарантуємо кращий результат лікування кожного пацієнта.

(Рейтинг 0 основанный на 0 голосе(ах))
Стоматологические клиники
Клиника на Оболони:
г. Киев, просп. Героев Сталинграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00
Клиника на Борщаговке:
с. Петропавловская Борщаговка,
ул. Школьная, 22Б, офис 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

Сайт разработал