Он-лайн запись (Оболонь) Он-лайн запись (П. Борщаговка)

просп. Героїв Сталінграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00

c. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Шкільна, 22Б, офіс 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

IMG_3471.jpg

Спеціалізації лікарів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

В стоматології, як і в іншій медицині кожен лікар стоматолог має свою одну або декілька спеціалізацій. Ця спеціалізація ґрунтується на його основних знаннях, досвіді, практичному лікуванні, юридично та й зазвичай саме те, чим любить займатися лікар. На жаль, чи на щастя, щоб оволодіти одному лікарю усіма стоматологічними спеціалізаціями не вистачить і життя.. і не потрібно це, бо краще бути спеціалістом в одному ніж всього потрохи. Отже, сьогодні ми вирішили познайомити вас з основними спеціалізаціями лікарів стоматологів, щоб вам краще було орієнтуватися в нашому стоматологічному світі і чітко розуміти, з якими проблемами до якого спеціаліста звертатися.

Отже, стоматолог –терапевт. Найбільш розповсюджена спеціалізація лікаря. Цей лікар лікує ваші зуби від карієсу, пульпіту та періодонтиту. Його стихія – пломби. Також лікар спеціалізується на реставраціях зубів фотополімерними матеріалами. Часто саме на перший прийом ви попадаєте до терапевта, він оглядає стан ротової порожнини, призначає діагностику, ставить діагноз, направляю до колег-вузьких спеціалістів.

Лікар, стоматолог загального прийому поєднує в собі і терапевта і гігієніста, може навіть і виконувати протезування.

Більш вужча спеціалізація лікаря терапевта це лікар, що опікується коренями зубів – лікар –ендодонтист.

Стоматолог –гігієніст –відповідає за стан вашої ротової порожнини, частіше саме гігієніст робить вам професійну чистку зубів, навчає правильної домашньої гігієни, допомагає підібрати правильні гігієнічні засоби по догляду за зубами та яснами.

Стоматолог – ортодонт .Це лікар, що займається порушеннями зубощелепної системи. Виправлення прикусу, вирівнювання зубів, порушення вимови, жування, дихання внаслідок дефектів щелеп і це далеко не повний перелік сфери опікування лікаря ортодонта.

Стоматолог –хірург. Його найбільше бояться як дорослі так і діти. Так, саме він найчастіше видаляє зуби у пацієнтів. Але окрім видалення зубів хірурги працюють з операціями на яснах, працюють з кістковою тканиною, ставлять імплантати.

Стоматолог ортопед – це лікар красивих посмішок. Будь –які види «штучних зубів» - від вінірів до протезів та штучних щелеп –це парафія лікаря ортопеда.

А ось за ваші ясна турбується лікар пародонтолог. Він знає все про «бактерії» що шкодять яснам та вміє їх бороти.

Стоматологи, яким подобається працювати з дітьми зазвичай ведуть і дитячий прийом. Це, мабуть, найскладніша частина терапевтичної стоматології, бо потрібно не лише знати особливості лікування молочних зубів, а й з кожним маленьким пацієнтом вести додаткову роботу.

Це основні спеціалізації лікарів стоматологів , що можна зустріти в сучасних стоматологічних клініках. Мусимо додати, що в наших стоматологіях Віліда на Оболоні і Віліда на Петропавлівськй Борщагівці працюють найкращі спеціалісти своєї справи! Бажаємо вам гарних спеціалістів та гарних зубів.

Спеціалізації лікарів - 4.5 out of 5, based on 4 votes
(Рейтинг 4.5 основанный на 4 голосе(ах))
Стоматологические клиники
Клиника на Оболони:
г. Киев, просп. Героев Сталинграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00
Клиника на Борщаговке:
с. Петропавловская Борщаговка,
ул. Школьная, 22Б, офис 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

Сайт разработал