Он-лайн запись (Оболонь) Он-лайн запись (П. Борщаговка)

просп. Героїв Сталінграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00

c. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Шкільна, 22Б, офіс 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

gigiena.jpg

Професійна чистка зубів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Професійна чистка зубів - це гігієнічна профілактична процедура, що проводиться в стоматологічній клініці лікарем - гігієністом чи терапевтом.

Утворення зубних відкладень залежить від хімічного складу слини пацієнта, а також від води, їжі, що вживає пацієнт.

В залежності від виду зубних відкладень, а також від віку пацієнта лікар індивідуально підбирає варіант гігієнічної чистки.

Чистки виконуються з використанням:

  • щіток, йоршиків. Здебільшого, такий вид чистки використовується для дітей для профілактики, адаптації, перед профілактичними процедурами: герметизацією фісур, перед встановленням пломби.
  • ультразвукового скейлера. Професійна чистка зубів ультразвуком. Проводиться за допомогою спеціального інструменту -ультразвукового скейлеру. В результаті видаляють зубний наліт і зубний камінь.

Абсолютно безболісна і комфортна процедура, зуби відбілюються, прибирається запах з рота, зубна емаль не травмується і не пошкоджується. Тривалість процедури приблизно 60 хвилин.

Для цієї процедури є протипоказання:

  • вона не проводиться на молочних зубах, при вставлених дентальних імплантах, при чуттєвості зубів і при деяких заварюваннях, наприклад, аритмія, ВІЧ, астма, а також при вагітності.

Цей метод професійної чистки застосовують при твердих зубних відкладеннях.

Професійна чистка зубів за допомогою Air Flow. Це вплив на зуб сумішшю води, харчової соди і повітря в мілкодисперсійному вигляді. можна застосовувати навіть якщо у роті є вініри, люмініри, коронки чи імпланти. Також застосовується при пігментному нальоті. В результаті такої чистки зуби світлішають на 1-2 тони. Тривалість процедури приблизно 30 хвилин.

Чистка абсолютно комфортна і безболісна.

Протипоказання:

  • астма чи хронічний бронхіт, гіперчутливість зубів, нетерпимість аромату цитрусових, вагітність і лактація, також цю процедуру не проводять дітям.

Комбінована гігієнічна чистка. Професійна чистка зубів ультразвуком + полірування зубів за допомогою Air Flow.

Зубні відкладення є причиною виникнення багатьох проблем із зубами і яснами. З профілактичною метою професійну чистку рекомендують проводити 2 рази на рік. Буває і частіше, якщо у пацієнта недостатня особиста гігієна, особливості способу життя (паління, вживання великої кількості фарбуючих продуктів, наприклад, таких як кава, червоне вино), чи за показами після стоматологічного лікування, наприклад, після встановлення імплантів чи брекет систем. Дітям теж потрібно проводити професійну гігієну, щоправда для діток процедура менш жорстка. Науково доведено, що професійна чистка зубів значною мірою попереджує розвиток захворювань ротової порожнини і попереджує їх розвиток. Тільки за допомогою професійної гігієни можна на багато років відтермінувати лікування зубів та забути про карієс.

Професійне відбілювання зубів.

Відбілювання зубів- це процедура, в наслідок якої зуби світлішають на декілька тонів. Відбілювання буває домашнє та офісне (в клініці).

Домашнє відбілювання проводиться наступним чином: в клінічних умовах виготовляється спеціальна капа. Пацієнт наносить на неї відбілюючий гель та носить її певний час. Процедура обов’язково проводиться під наглядом лікаря і при дотриманні жорстких рекомендацій. Звичайно, мова йде про професійне домашнє відбілювання, а не народні сумнівні методи. Недотримання рекомендацій лікаря чи самостійне використання різноманітних інших методів відбілювання призводить до надчутливості зубів і опіків слизової.

Офісне чи клінічне відбілювання зубів, буває декількох видів. В стоматологічній клініці Віліда зуби відбілюють наступним чином:

Відбілювання системою Opalescence. Це американська система відбілювання. Спеціальний гель діє на дентин та руйнує пігментацію і таким чином зуби світлішають. В цій системі ніякі прискорювачі не використовуються. Це досить м’який метод висвітлення зубів з мінімальними ризиками. Запатентована формула гелю складається із 20% води і це дозволяє знизити опіки слизової оболонки рота. За допомогою цієї системи можна освітлити зуби до 10 тонів в залежності від індивідуальних чинників та чутливості пацієнта.

Відбілювання системою Beyond Polus Advanced

При відбілювання використовується перекис кисню з хімічними домішками. Гель за допомогою спеціальної лампи проникає в глибокі прошарки емалі і висвітлює зуби. Повністю безпечна процедура, а результат довготривалий та помітний.

Як і в будь-якій процедурі у відбілювання є протипоказання: це запалення ясен та зубів, оголення підясенних ділянок, руйнування емалі, тріщини, стираємість зубів, алергічні реакції на складові відбілюючого гелю, вагітність, період лактації, надто чутливі зуби. Також відбілювання не роблять дітям, бо в них ще не досить сформована зубна емаль.

Наші ціни на процедуру професійної гігієни зубів та відбілювання в клініці Віліда на Оболоні:

Повна професійна гігієна: видалення зубного каменю ультразвуком, полірування зубів пастою, 2 щелепи 1050 грн.
Повна професійна гігієна: видалення зубного каменю ультразвуком, видалення зубних відкладень та пігментаціїї “Prophy flex”, поілірування зубів пастою, 2 щелепи 1470 грн.
Експрес-відбілювання, 1-2 нанесення 2100 грн.
Комплексне відбілювання з фторуваннм та професійною гігієною 5250 грн.

Ціни на послуги гігієни та відбілювання в клініці Віліда на Петропавлівській Борщагівці:

Професійна гігієна Air-Flow 960 грн.
Повна професійна гігієна: видалення зубного каменю ультразвуком, полірування зубів пастою, 2 щелепи 740 грн.
Офісне відбілювання зубів, 1 щелепа, 2-3 візити 2835 грн.
Домашнє відбілювання зубів, 1 щелепа 2289 грн.

З повним прайсом на послуги стоматологічних клінік Віліда можна ознайомитися на рецепції у адміністратора.

Професійна чистка зубів - 5.0 out of 5, based on 20 votes
(Рейтинг 5 основанный на 20 голосе(ах))
Стоматологические клиники
Клиника на Оболони:
г. Киев, просп. Героев Сталинграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00
Клиника на Борщаговке:
с. Петропавловская Борщаговка,
ул. Школьная, 22Б, офис 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

Сайт разработал