Он-лайн запись (Оболонь) Он-лайн запись (П. Борщаговка)

м. Київ, пр. Гер. Сталінграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00

c. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Шкільна, 22Б, офіс 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

ortodontiya.jpg

Ортодонтична стоматологія

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ортодонтична стоматологія - це діагностика, профілактика та лікування порушень цілісності та функцій зубощелепної системи, аномалій прикусу чи окремих зубів. Методи, за допомогою яких вирішуються ці проблеми - це знімні та незнімні спеціальні ортодонтичні апарати.

До знімних апаратів відносять:

  • капи та елайнери
  • лицьові маски
  • пластини

До незнімних конструкцій належать різновиди брекет систем, що розрізняють за способом кріплення, місця встановлення та матеріалу, з якого вони виготовлені, а також розширювачі піднебіння.

Капи та елайнери. Елайнери - це знімна невидима конструкція, виглядає як прозора капа. Зсередини це прозорі гнучні накладки, що одягають на зуби, поступово зміщуючи їх в потрібному напрямку. Така система безпечна для зубів. Виготовляють капи за допомогою комп’ютерної моделі індивідуально для кожного пацієнта. Такий підхід дозволяє проаналізувати будь-які зміни в зубному ряді. Капи не шкодять слизовій оболонці рота, не викликають алергічних реакцій і мають бути на зубах 20-22 години на добу.

Лицьові маски використовуються тоді, коли верхні зуби частково перекриваються нижніми. Така маска стимулює ріст верхньої щелепи.

Піднебінний розширювач використовуються для занадто вузької верхньої щелепи. Він кріпиться на моляри і завдяки своїй функції достатньо ефективно розширює щелепу. У дітей в момент активного росту достатньо 3-4- тижнів для досягнення потрібного результату.

Сучасні брекет системи класифікують за видами кріплення, місцем встановлення та матеріалами виготовлення. І також за ціновою категорією.

За кріпленням розрізняють лігатурні та самолігуючі брекет системи.

В лігатурних брекет системах кріплення здійснються за допомогою спеціальних елементів - металевих лігатур чи еластичного матеріалу.

Для фіксації дуги в самолігуючих системах вже є спеціальні застібки чи кліпси. Доглядати за ними легше саме за відсутності лігатур.

За місцем кріплення розрізняють вестибулярні і лінгвальні брекет системи.

Класичні вестибулярні апарати кріпляться за зовнішній стороні зубного ряду, а лінгвальні за внутрішній і їх практично не видно оточуючим. З точки зору естетики лінгвальні брекет системи -це найкращий вибір. В будь-якій системі є свої плюси та мінуси. В лінгвальній системі таким мінусом є можливі проблеми з дикцією.

Індивідуальні системи Incognito таких недоліків не мають, тому що виготовлені спеціально для кожно пацієнта окремо за індивідуальними мірками.

Види брекет систем за матеріалами виготовлення:

Металеві брекет системи. Це найбільш вживані і надійні апарати. Вони доступні за ціною кожному, кому необхідне ортодонтичне лікування.

Керамічні брекет системи виготолвені із стоматологічної кераміки, на вигляд вона такаж як і зубна емаль, тому вони менш помітні в роті.

Сапфірові брекет системи вважаються найбільш красивими, тому що виготовлені з штучного сапфіру. Вони виглядають радше як прикраса, аніж як лікувальний апарат. Керамічні брекет-системи візуально виглядають більш привабливо але мають жовтий відтінок.

Наші ціни на ортопедичну стоматологію в клініці Віліда на Оболоні:

 Консультація лікаря-ортодонта 350 грн
 Металева брекет система 10 500 грн
 Сапфірова брекет-система 30 000 грн
Лінгвальні брекети 50 000 грн
Міофункціональний трейнер 5 500 грн
Термокапа ретенційна, 1 щелепа 2 650 грн

Ціни на ортодонтичне лікування в клініці Віліда на Петропавлівській Борщагівці:

Консультація лікаря-ортодонта 150 грн
Металева брекет-система, 1 щелепа 6 000 грн
Керамічна брекет-система 10 500 грн
Еssixелайнер, 1 щелепа 2 100 грн
Термокапа ретенційна, 1 щелепа 1 300 грн

З повним прайсом на послуги клінік Віліда Ви можете ознайомитися на рецепції в адміністратора.

Також радимо Вам відвідати дані сторінки і більш детально ознайомитися з нашими послугами:

Стоматологические клиники
Клиника на Оболони:
г. Киев, просп. Героев Сталинграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00
Клиника на Борщаговке:
с. Петропавловская Борщаговка,
ул. Школьная, 22Б, офис 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

Сайт разработал