Он-лайн запись (Оболонь) Он-лайн запись (П. Борщаговка)

м. Київ, пр. Гер. Сталінграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00

c. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Шкільна, 22Б, офіс 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

depositphotos_24722879-stock-photo-extreme-close-up-of-teeth.jpg

Пародонтологія

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Пародонтологія –це лікування захворювань ясен. Якщо у Вас кровоточать ясна, то Ви точно пацієнт лікаря –пародонтолога, але пародонтологія не обмежується лише лікуванням кровоточивості ясен.

Пародонтологія лікує наступні захворювання:

- Стоматит, пародонтоз, гінгівіт

- Рухливість зубів

Ознаками цих хвороб можуть бути кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, запалення ясен тощо.

В залежності від тяжкості захворювання та індивідуальних особливостей, лікар пародонтолог запропонує різні методики лікування. Важливо пам’ятати, що ясна утримують зуб в кістці, тому захворювання ясен можуть спричинити випадіння зуба. В дуже занедбаних випадках відновлення зубів не можливе, якщо не повністю вилікувати ясна.

Способи лікування ясен залежать від захворювання. Так, наприклад, зубний камінь та зубний наліт лікуються гігієнічною професійною чисткою зубів механічним способом або за допомогою ультразвуку.

Досить часто в лікуванні захворювань ясен використовують вектор терапію. Це спеціальний апарат, що вичищає пародонтолльні кармани від бактерій, які спричиняють запалення та кровоточивість ясен. В залежності від важкості захворювання необхідно 1-3 вектор процедури .

Парадонтит- захворювання хронічне та має періоди ремісії (нічого не турбує) і загострення ( з’являється кровоточивість ясен , набряки, посилюється рухливість зубів). Ціль пародонтологічного лікування – запобігти загостренням пародонтиту. Тому важливо диспансерне спостереження та підтримуюча терапія 1 раз в 3-6 місяців. Термін добирається індивідуально стану пацієнта та перебігу захворювання.

Досить ефективним способом при лікуванні захворювань ясен є процедура плазмоліфтингу. Плазмоліфтинг –це ін’єкції власної плазми, взятої з крові пацієнта для регенерації тканин пародонту. Абсолютно безпечна та корисна процедура. Вона омолоджує тканину та стимулює лікування запальних процесів, відновлення пошкоджених різними захворюваннями ясен.

Плазмоліфтинг призначають у таких випадках як:

  • пародонтит
  • альвеоліт
  • гінгівіт
  • видалення зуба
  • встановлення імпланту
  • переімплантит
  • хронічні запальні процеси в ротовій порожнині

Загалом, процедура плазмоліфтингу носить омолоджуючий характер і може бути застосована при будь-яких травмах ясен. Але, як і для кожної процедури, є протипоказання. Так при будь-яких проблемах крові, СНІДІ, онкозахворюваннях, діабеті, гепатиті, алергії процедуру плазмоліфтингу робити не можна.

Зазвичай, для стійкого результату потрібно пройти декілька процедур плазмоліфтингу з інтервалом у три місяці, також потрібно бути готовим до синців та набряку, але вони швидко проходять. Вже через 2 тижні будуть помітні результати – зникають симптоми, запалення, запускаються процеси регенерації.

Не варто нехтувати хворобами ясен, варто їх завчасно діагностувати та лікувати, а ще кожні півроку приходити на профілактичні огляди. Чекаємо Вас у наших пародонтологів.

Ціни на послуги пародонтології в кілінці Віліда на Оболоні:

  Вартість, грн
Пародонт. терапія системою Vector, 1 щелепа 2 600 грн
Плазмоліфтинг при генералізованих процесах, 1 процедура 3 060 грн
Лікування хронічного пародонтиту, 1 ступінь складності, 1 зуб 400 грн
Лікування пародонтиту в стадії загострення, 1 ступінь складності, 1 зуб 300 грн
Використання Perio Clip в області 1 зуба 1 625 грн
Обробка порожнини рота при стоматитах 600 грн

 

 

Стоматологические клиники
Клиника на Оболони:
г. Киев, просп. Героев Сталинграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00
Клиника на Борщаговке:
с. Петропавловская Борщаговка,
ул. Школьная, 22Б, офис 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

Сайт разработал