Он-лайн запись (Оболонь) Он-лайн запись (П. Борщаговка)

м. Київ, пр. Гер. Сталінграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00

c. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Шкільна, 22Б, офіс 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

ortopediya.jpg

Протезування

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Протезування зубів чи ортопедична стоматологія - це відновлення дуже зруйнованого власного зуба (чи декількох) чи повна його заміна. Нажаль, так стається, що навіть найновіші технологій та золоті руки стоматолога не в змозі зупинити руйнування коронкової частини зуба.

Навіщо потрібно відновлювати зруйнований зуб?

  1. Свій зуб, хай навіть зруйнований, завжди краще ніж чужорідне тіло. Тому, максимально зберігайте власні зуби до останнього.
  2. Часто є можливість зберегти зуб, коли коронкова частина зруйнована, а сам корінь (невидима частина) - його основа, в гарному стані і його не потрібно чіпати.
  3. Ортопедія застосовується і тоді, коли зуба вже не має, а на його місці вживлений імплант, тоді на видиму частину зуба одягається коронка. Не завжди ортопедія використовується, коли необхідно зберегти зуб і як наслідок, жувальну функцію.

Останнім часом найчастіше ортопедію використовують з естетичною метою, наприклад, якщо ви бажаєте зробити голівудську посмішку, а природа Вам не дала бажаного - на допомогу прийдуть ультратонкі накладки -вініри. Але по черзі про все.

За своми функціональними особливостями виділяють знімні та незнімні ортопедичні конструкції.

До незнімних відносять коронки, мостовидні протези і ультратонкі конструкції, які як вініри, люмініри, вкладки.

До знімних конструкції відносять спеціальні конструкції, що знімаються. Це акрилові бюгельні протези, які кріплять різними способами.

Незнімні протези використовуються коли небхідно зберегти один чи більше зубів, інколи при великих об’ємах робіт. На імплантах незнімними роблять цілі щелепи, які фіксуються на 6-8 імплантів, в залежності від ситуації.

Знімні протези частіше використовуються при повній відсутності зубів, чи коли не має можливості вживити імпланти (за медичними показами чи при обмежених можливостях пацієнта).

Розглянемо кожен вид ортопедичних конструкцій.

Незнімі конструкції. Коронки.

Коронки призначені для того, щоб накрити зуб і зберегти його ще на довгі роки. Самі коронки, фактично, не мають терміну придатності, найчастіше кажуть про строк їх служби. При носінні коронок з часом ясна навколо коронки деформуються і під коронку починає попадати їжа, бактерії, всі ці фактори можуть визвати запальні процеси, що можуть поглибитися до коренів зуба. Таким чином, під коронкою починаються незворотні процеси і якщо вчасно це не помітити та не вжити відповідних заходів, можна втратити зуб, хай навіть покритий коронкою.

В залежності від матеріалу виготовлення бувають коронки металеві, металокерамічні, з оксиду церконію, з оксиду алюмінію. Кожна з них може підходить в том чи іншому випадку і виглядає естетично по різному. В будь-якому випадку обирати і підбирати коронку будете разом з лікарем ортопедом. Останнім часом коронки з оксиду церконію чи оксиду алюмінію більш популярні за інші, бо не мають металевої основи і не порушують киснево-лужний баланс у ротовій порожнині. Коронки, що містять у собі метал з часом можуть визвати запальні процеси в яснах. Також вони виглядають більш темними за своєї основи, тому для фронтальних і видимих зубів краще обирати безметалеві коронки.

Якщо є необхідність протезувати два чи більше поряд розташованих зубів, зазвичай роблять мостовидні протези - на вигляд ці конструкції виглядають як декілька з’єднаних разом коронок. В залежності від типу кріплення вирізняються адгезивні мости, коли кріплення відбувається на сусідні зуби, і з опорою на імпланти, коли замість відсутніх зубів вже встановлені імпланти (штучні корені).

До естетичної ортопедії чи мікропротезування відносять такі конструкції як вініри, вкладки, люмініри.

Вкладки - це спеціальні конструкції, що відновлюють поверхню зуба схожим на пломбування чином, але вони відрізняються від пломби більш твердим матеріалом та естетикою (вони практично не помітні) і більш довговічні ніж пломби.

Вініри - це спеціальна зовнішня накладки на зуб. За допомогою неї можна виправити косметичні недоліки зуба, наприклад, змінити його форму чи колір, зменшити проміжки мі зубами, приховати невеличку тріщину чи скол в зубі. Вініри не використовуються, якщо на зубах вже є пломби чи площина реставрації досить велика.

Люмініри за своїми функціями нагадуються вініри, але більш тонкі пластини. Вони не потребують обточування зуба перед встановленнями. Ось де схований секрет голівудської посмішки. Це люмініри. саме вони роблять зуби ідеальними та білосніжними.

Ще однією особливістю протезування є використання тимчасових коронок та конструкції. Це необхідно для того, щоб Ви та Ваша щелепа та зубний ряд адаптуватися до нових “жителів” ротової порожнини, щоб ортопед зміг ідеально підточити конструкцію, яку ви потім будете носити довгі роки, щоб щелепи та зуби стави в потрібну та правильну позицію і не були порушені жувальні функціїї. Також тимчасові конструкції необхідні для адаптаціїї ясен під нові умови. Краще певний час витратити на адаптаційний період ніж потім виправляти все по новій.

Наші ціни на ортопедичну стоматологію в клініці Віліда на Оболоні:

Коронка металокерамічна 6 500 грн.
Вкладка, пресована кераміка, E.Max 7 500 грн.
Коронка, пресована кераміка, E.Max 9 000 грн.
Вінір, пресована кераміка, E.Max 8 560 грн.
Повний знімний акриловий протез 8 085 грн.
Повний знімний нейлоновий протез 10 500 грн.
Бюгельний кламерний протез 18 650 грн.

 Наші ціни на ортопедичну стоматологію в клініці Віліда на Петропавлівській Борщагівці:

Металічна цільнолита коронка 1 200 грн.
Металопластмасова коронка 1 350 грн.
Металокерамічна коронка на каркасах з Со-Cr сплаву, коронка з керамічним плечем 3 000 грн.
Коронка на основі діоксиду церконію 5 100 грн.
Бюгельний кламерний протез, простий 9 000 грн.
Повний знімний акриловий протез 4 500 грн.
Повний знімний нейлоновий протез 5 700 грн.

 

З повним прайсом на послуги кліник Віліда можна ознайомитися у адміністратора на рецепції.

Стоматологические клиники
Клиника на Оболони:
г. Киев, просп. Героев Сталинграда, 6, корпус 2
тел: (044) 485-06-00;
моб: (050) 495-06-00, (067) 465-06-00
Клиника на Борщаговке:
с. Петропавловская Борщаговка,
ул. Школьная, 22Б, офис 2
моб: (073) 051-96-26, (066) 475-10-40

Сайт разработал